Інформатика, 10 клас, "Комп’ютерні презентації та публікації"

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Інформатика 10 клас

продовжить знайомство учнів з текстовий процесором Microsoft Office Word 2007, розповість про комп’ютерні презентації та публікації, служби Інтернету  та багато іншої корисної інформації. За допомогою Гіпермаркету знань діти можуть навчатися інформатиці ніби в інтерактивній школі он-лайн, отримуючи лише найексклюзивніні різнобічні навчальні матеріали. Навчайтеся інформатиці цікаво!


Комп’ютерні презентації та публікації:

1.Системи опрацювання комп’ютерних презентацій. Програма Microsoft Office PowerPoint 2007 2.Створення комп’ютерних презентацій, опрацювання об’єктів презентацій 3.Основні принципи дизайну слайдів. Стильове оформлення презентацій. Практична робота № 4 «Розробка слайдової презентації». 4.Додавання анімаційних ефектів до об’єктів слайда. Використання гіперпосилань та кнопок дій. 5.Налаштування демонстрації презентації. Практична робота № 5 «Анімація в слайдових презентаціях». 6.Поняття про мультимедійні дані та їх опрацювання 7.Додавання звукових та відео об’єктів до слайдових презентацій. 8.Створення та редагування відеофільмів (потокових презентацій 9.Основи створення комп’ютерних публікацій. Програма Microsoft Office Publisher 2007. 10.Особливості роботи з текстовими та графічними об’єктами у Publisher 2007. Створення бюлетеня та буклету.

Різновиди комп’ютерних презентацій

У багатьох тлумачних словниках термін презентація (від англ. presen­ tation — подання, пред’явлення) пояснюють як офіційне представлення особи, підприємства, фірми, проекту або, скажімо, товару. Зазвичай під час презентації використовують допоміжні матеріали: схеми, таблиці, діа­ грами, фотографії, малюнки тощо, тобто засоби наочного та лаконічного подання інформації. Раніше для показу допоміжних матеріалів застосо­вували звичайні паперові плакати, а сьогодні демонструють електронні документи, що називаються комп’ютерними презентаціями.

  Комп’ютерна презентація — це документ, який використовують для по­

дання широкій аудиторії інформації в наочному і лаконічному вигляді. Слайдові презентації Презентація цього типу є послідовністю слайдів — зображень, що від­ творюються одне за одним за вказівкою користувача. Інколи користувач задає автоматичне змінення слайдів через певний проміжок часу. Кожен слайд може демонструватися від кількох секунд до десятків хвилин, а їх загальна кількість у презентації рідко перевищує кілька десятків.

 Слайдова презентація — це послідовність слайдів, тобто зображень, що 

по черзі відтворюються за вказівкою користувача.

 Потокова презентація — це набір кадрів, які відтворюються автома­

тично, змінюючи один одного через чітко визначені проміжки часу (як правило, менше секунди).

Пусті публікації

(Пустые публикации) використовується для створення власного макету публікації.

Картинка.JPG

Створення публікації на основі шаблону

  Обрати в Області завдань пункт Публікації для друку ð відкриється перелік категорій (Швидкі публікації, Бланки, Буклети, Бюлетні тощо) ð у вікні перегляду (відкриється в центральній частині) клацанням обрати потрібний макет публікації ð в Області завдань встановити параметри обраного макету (здійснити його форматування) ð замінити текстові фрагменти та графічні об’єкти на свої.
  Форматування публікації полягає у виборі макету, колірної схеми та шрифтової схеми.
  Вибір колірної схеми:  у Області завдань вибрати пункт Колірні схеми (Цветовые схемы), обрати назву схеми (Альпійська, Водопад, Гори тощо) і клацнувши по, ній застосувати її.
  Вибір шрифтової схеми (набору шрифтів, призначеного для оформлення публікацій):  у Області завдань вибрати пункт Шрифтові схеми (Шрифтовые схемы), обрати назву схеми (Архівна, Базова тощо) і клацнувши по ній, застосувати її.

Новорічні шаблони презентацій

Novogodnye shablony.jpg http://school.xvatit.com/Presentation/Kuratory/Cheban/2_pre10kl_t10_inf_.ppt