Обговорення:Портфоліо проекту з теми "Правильні многокутники" (Геометрія, 9 клас)

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Запрошую до оцінювання мого портфоліо --budna_nv 07:59, 3 грудня 2014 (UTC)

Білий опонент --burtnyk_mi 16:26, 3 грудня 2014 (UTC)

Чорний опонент --marusyak_vr 13:49, 3 грудня 2014 (UTC)

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

дуже вдало підібрані ключове і тематичні запитання, вони зацікавлюють учнів до вивчення математички і даної теми зокрема, стислий опис проекту представлений правильно, зрозуміло що буде в кінці проекту, діяльність учнів розписана поетапно і доступно.

Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

для оцінювання учнів використову.ться різні форми, і це відбувається протягом усього проекту. Попереднє оцінювання вчитель проводить для того, щоб дізнатися про навчальні потреби учнів на момент початку вивчення теми, Учні використовують форму оцінювання презентації та форму для зворотного зв'язку для здійснення учнями самооцінювання своєї роботи над презентацією та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Це є великим плюсом у методі проектів.

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Приклад учнівської роботи є дуже цікавим і пізнавальним водночас, даючи відповідь на запитання про те чи знають бджоли математику, учні паралельно досліджують як найбільш економно використати стільники при найменшій затраті воску.

Ідеї для покращення

Добре було б показати учням приклад блогу, який учні повинні створити, що теж відображає результати проведеного дослідження проекту. --marusyak_vr 22:44, 3 грудня 2014 (UTC)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Форма самооцінювання є ефективною, вона дозволяє учням оцінити свої знання, ставитися відповідально до своєї роботи. Можна запропонувати учням оцінити також роботу і своїх колег по навчанні.

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Інші документи, представлені у плані вивчення теми є оформлені правильно, їх є потрібна кількість, дуже гарною є публікація , де описаний сам метод проектів, що є також потрібним для учнів, заслуговує уваги онлайнове опитування, де учні можуть самі себе перевірити

Ідеї для покращення

Завдання, які пропонуються для кожної групки можна описати у презентації вчителя. Також варто, для учнів, що мають проблеми у навчанні, створити документ з інструкцією зі створення презентації. --marusyak_vr 23:07, 3 грудня 2014 (UTC)

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

проект заслуговує оцінки відмінно, тому що відповідає всім потавленим вимогам і оформлення самих документів є цікавим. Читаючи короткий опис проекту, зрозуміло виконавець підійшов до цього творчо, вміє зацікавити дітей до вивчення математики і розвивати їх компютерні навички а також навички 21 століття,зокрема:

Ефективне формулювання думок та ідей шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання

Демонстрація можливості ефективно співпрацювати з різноманітними групами

Використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ