Обговорення:Портфоліо проекту з теми "Старе і нове про круг"

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Запрошую до оцінювання мого портфоліо ----muzyka_ns 13:52, 3 грудня 2014 (UTC)

Білий опонент --marusyak_vr 08:55, 3 грудня 2014 (UTC)

Чорний опонент --pochynok_nv 15:41, 3 грудня 2014 (UTC)

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Стислий опис проекту написаний гарно, чітко. Ми зразу бачимо чим будуть займатися учні та результат проекту. В діяльності виділені завдання вчителя та учнів, де вказано, що кожен робить --marusyak_vr 20:47, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Потрібно дещо виправити у Т-таблиці, оскільки дитина має вибрати правильним є твердження чи ні, а в документі є питальні речення (мають бути стверджувальні), в результаті дитина розгубиться і не виконає завдання повністю. Також варто додати назву опитувальника. Для полегшення роботи учнів, вчитель надає їм інструкцію по створенню презентацій, а оскільки це лише 7 клас, то для слабших учнів доцільно підготувати шаблон презентації.

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Для оцінювання рівня знань учнів на початку вивчення теми дітям пропонується заповнити таблицю ЗХД та відповісти на запитання опитувальника, а також пропонується учням для оцінення своїх знань Т-таблиця. Ще учні матимуть можливість контролювати свої дії за допомогою "Контрольного списку самоспрямування у навчанні". Для створення та контролю оцінювання презентації учням пропонується "Форма оцінювання презентації". --marusyak_vr 21:03, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Вдало розроблена форма самооцінювання, що дозволяє учням оцінити свої знання та відповідально виконувати свою роботу. --marusyak_vr 21:06, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Інші документи, представлені у плані вивчення теми: вчительська презентація, інструкція для створення учнівських робіт, опитувальник, спрямовують діяльність учнів впродовж усього проекту, мають вдале наповнення і є простими для використання. --marusyak_vr 21:26, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

У проекті гарно визначаються потреби учнів за допомогою таблиці "ЗХД" та Т-таблиці, в якій питання поставлено чітко і по темі. Також варто відмітити, що гарно проведена диференціація навчання,за рахунок якої всі учні виконують завдання відносно своїх вмінь. --marusyak_vr 22:14, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ