Обговорення:Портфоліо проекту з теми "Цілі вирази"(Алгебра,7 клаас)

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

запрошую до оцінювання мого портфоліо --karpo_nm 07:59, 3 грудня 2014 (UTC)


білий опонент --bukavyn_lv 08:23, 3 грудня 2014 (UTC)

чорний опонент --tymoshenko_am 08:54, 3 грудня 2014 (UTC)

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Дуже вдало підібране ключове запитання. Саме запитання привертає учнів своє оригінальністю і цікавістю, щоб працювати в цьому проекті.В змістових питання розкрито суть теми "цілі вирази". Прочитавши питання ми можемо зрозуміти що саме будуть вивчати учні. Гарно написано стислий опис проекту, прочитавши який ми зразу розуміємо що протягом часу буде відбуватися. Діяльність учнів розписана по етапах, на кожному етапі вказано що повинен робити вчитель і учні.

Ідеї для покращення

Діяльність вчителя та учнів розписано досить детально, але оскільки проект розрахований приблизно на 4 тижні то потрібно написати які етапи на якому тижні виконуються.

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

В плані вивчення теми немає стислого опису оцінювання, його можна написати використовуючи графік оцінювання.

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Як приклад учнівської роботи було створено блог, в якому учні проводили звіти щодо своєї діяльності. В блозі ми можемо побачити детальний опис роботи, враження учнів, а також поспостерігати за труднощами які виникатимуть в учнів. Тому така форма учнівської роботи є популярною у роботі над проектом

Ідеї для покращення

В портфоліо проекту немає прикладу учнівської роботи. Доцільно було б створити блог хоча би для однієї з груп і запропонувати переглянути учням перед початком роботи над проектом.

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Оцінювання блогу було запропоноване як самооцінювання. Кожен учень зможе поставити сам собі оцінку за свою роботу згідно форми оцінювання, яка буде їм запропонована. Ця форма є складається з трьох колонок, в першій описано які вимоги ставляться до роботи, а в інших двох, відмітка про виконання і коментарі.

Ідеї для покращення

--tymoshenko_am 21:49, 3 грудня 2014 (UTC)

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Гарно розроблено вчителем буклет для батьків, для їхнього ознайомлення з робою учнів і для підтримки учнів у їхній роботі. В вчительській презентації вдало запропонована проблема теми, що дає заохочування учням в подальшій роботі

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Найбільше мені сподобався буклет розроблений вчителем для батьків. В цьому буклеті висвітлено основні завдання проекту і цілі, які повинні досягнутися під час проведення проекту. В стислому опису коротко описано що собою являє цей проект, що буде відбуватися в ньому, і чим це все завершиться. Належну увагу можна приділити таблиці "ЗХД", яка буде демонструватися на початку етапу. Діяльність учнів організована правильно, розписано що потрібно робити і як саме це зробити

Ідеї для покращення

В цілому проект з теми "Цілі вирази"(Алгебра,7 клаас) створений досить вдало, але суттєвим зауваженням є те що учні не мають прикладу учнівської роботи.

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ