Подвійні перенаправлення

Перейти до: навігація, пошук

На цій сторінці наведено список перенаправлень на інші перенаправлення. Кожен рядок містить посилання на перше та друге перенаправлення, а також перший рядок тексту другого перенаправлення, що зазвичай містить «реальне» перенаправлення на необхідну сторінку, куди повинно вказувати й перше перенаправлення. Закреслені записи були виправлені.

Нижче показано до 50 результатів у діапазоні від #1 до #50.

Переглянути (попередні 50 • наступні 50) (2050100250500).

 1. Інформація.Інформаційні процеси та системи2 →‎ Інформація.Інформаційні процеси та системи3.3 →‎ Інформація. Інформаційні процеси та системи.(3.3)
 2. Інформація та способи її подання. Інформаційні процеси →‎ Інформація та способи її подання. Інформаційні процеси 3.5 →‎ Інформація та способи її подання. Інформаційні процеси (3.5)
 3. Сторінки в категорії «Педагогічна практика Виховні заходи» →‎ БРЕЙН – РИНГ З ІНФОРМАТИКИ →‎ БРЕЙН – РИНГ
 4. Еврика →‎ Брейн рінг →‎ Брейн ринг
 5. Користувач:Fabregas →‎ Броузер →‎ Браузер
 6. Користувач:Novosad rv →‎ Відновлення інформації →‎ Відновлення інформації якщо не запускається windows. група Ф-11. реставратор
 7. Відновлення інформації (реставратори) →‎ Відновлення інформації (реставратори →‎ Відновлення інформації (ф-11)
 8. Відновлення інформації якщо не запускається windows. →‎ Відновлення інформації (реставратори) →‎ Відновлення інформації (реставратори
 9. Відновлення інформації якщо не запускається windows. група Ф-11. реставратор →‎ Відновлення інформації якщо не запускається windows. →‎ Відновлення інформації (реставратори)
 10. Відновлення інформації →‎ Відновлення інформації якщо не запускається windows. група Ф-11. реставратор →‎ Відновлення інформації якщо не запускається windows.
 11. Найрозумніший →‎ Еврика →‎ Брейн рінг
 12. Призначення операційної системи 3.17 →‎ Електрона пошта →‎ «Призначення операційної системи 3.17»
 13. Користувач:Princess p →‎ Електроний банк знань →‎ Електронний банк знань 1
 14. Електроний банк знань →‎ Електронний банк знань 1 →‎ Електронний банк знань л
 15. Етапи проектуввня →‎ Етапи проектуваня →‎ Етапи проектування
 16. Табличний процесор, його призначення. Основні функції табличного процесора. →‎ Кві →‎ 1
 17. Обговорення користувача:Krush vo →‎ Комп'ютер та навчання - сумісні чи ні? →‎ Навчальний проект "Комп'ютер та навчання - сумісні чи ні?"
 18. Контрольна робота з тами: "Бази даних. Системи управління базами даних" →‎ Контрольна робота з теми: "Бази даних. Системи управління базами даних" →‎ Контрольна робота з теми: "Бази даних. Системи управління базами даних"(3 5)
 19. Контрольна робота з теми: "Бази даних. Системи управління базами даних" →‎ Контрольна робота з теми: "Бази даних. Системи управління базами даних"(3 5) →‎ Контрольна робота з теми: "Бази даних. Системи управління базами даних"(43-5)
 20. Кривче →‎ Кривче населиний пункт →‎ Кривче - населений пункт
 21. Екологічний семінар →‎ Майстер клас "Школа майбутнього" →‎ Майстер-клас "Школа майбутнього"
 22. Обговорення користувача:Chepesyuk op →‎ Навчальний проект: Електронне портфоліо учня →‎ Навчальний проект: Мови програмування
 23. Обговорення користувача:Vorobij ni →‎ Нагодуй пташку взимку →‎ Нагодуй пташку взимку.
 24. Команда 4 →‎ Наше довкілля →‎ ЄвроЕкоСтрим
 25. Пам’ять комп’ютера. Внутрішня і зовнішня пам’ять комп’ютера. →‎ Пам’ять комп’ютера. Внутрішня і зовнішня пам’ять комп’ютера.(3. 5) →‎ Пам’ять комп’ютера. Внутрішня і зовнішня пам’ять комп’ютера.3.5
 26. Пам’ять комп’ютера. Внутрішня і зовнішня пам’ять комп’ютера.(3. 5) →‎ Пам’ять комп’ютера. Внутрішня і зовнішня пам’ять комп’ютера.3.5 →‎ Пам’ять комп’ютера. Внутрішня і зовнішня пам’ять комп’ютера.(3.5)
 27. Побудова і форматування таблиць в текстовому редакторі. Лабораторно-практична робота на тему: «Робота з таблицями в текстовому редакторі» →‎ Побудова і форматування таблиць в текстовому редакторі. Робота з таблицями в текстовому редакторі. →‎ Побудова і форматування таблиць в текстовому редакторі. Робота з таблицями в текстовому редакторі.43.15
 28. Поняття про бази даних. Системи управління базами даних та інформаційно-пошукові системи. 1 →‎ Поняття про бази даних. Системи управління базами даних та інформаційно-пошукові системи. →‎ Поняття про бази даних. Системи управління базами даних та інформаційно-пошукові системи.1
 29. Загальні відомості про системне, службове та прикладне програмне забезпечення3.3 →‎ Поняття про операційну систему3.3 →‎ Поняття про операційну систему(3.3)
 30. Поняття про операційну систему →‎ Поняття про операційну систему3.3 →‎ Поняття про операційну систему(3.3)
 31. Портфоліо з навчальної теми: "Многокутники" (Математика, 6 клас) →‎ Портфоліо з навчальної теми: "Математика в природі" (Геометрія, 8 клас) →‎ Портфоліо з навчальної теми: "Трикутники в природі" (Геометрія, 8 клас)
 32. Портфоліо навчальної теми "Тіла обертання" →‎ Портфоліо навчальної теми "Тіла обертання" (11 клас) →‎ Портфоліо навчальної теми "Площі поверхонь тіл обертання" (11 клас)
 33. Портфоліо проекту з теми "Прямокутний паралелепіпед. Куб" (Геометрія 9 клас) →‎ Портфоліо проекту з теми "Прямокутний паралелепіпед. Куб" (Геометрія 5 клас) →‎ Портфоліо проекту з теми "Прямокутний паралелепіпед. Куб" (Математика 5 клас)
 34. Потрфоліо з навчальної теми "Додатні і від'ємні числа" →‎ Потрфоліо з навчальної теми "Порівняння, додавання і віднімання раціональних чисел" →‎ Потрфоліо з навчальної теми "Раціональні числа та дії над ними"
 35. Тема "Представлення інформації в комп 'ютері. Двійкове кодуваня.Двійкова система числення."7 клас →‎ Представлення інформації в комп 'ютері. Двійкове кодуваня. Двійкова система числення →‎ Представлення інформації в комп 'ютері. Двійкове кодуваня. Двійкова система числення 3.5
 36. Представлення інформації в комп 'ютері. Двійкове кодуваня. Двійкова система числення →‎ Представлення інформації в комп 'ютері. Двійкове кодуваня. Двійкова система числення 3.5 →‎ Представлення інформації в комп 'ютері. Двійкове кодуваня. Двійкова система числення (3.5)
 37. Презентація "М Теребовля" →‎ Презентація "м. Теребовля" →‎ Презентація "Місто Теребовля"
 38. Призначення операційної системи →‎ Призначення операційної системи 3.5 →‎ Призначення операційної системи (3 .5)
 39. Пристрої введення та виведення інформації 3.5 →‎ Пристрої введення та виведення інформації ( 3. 5) →‎ Пристрої введення та виведення інформації ( 3.5)
 40. Пристрої введення та виведення інформації →‎ Пристрої введення та виведення інформації 3.5 →‎ Пристрої введення та виведення інформації ( 3. 5)
 41. Користувач:Bilanyk ob →‎ Проект: "Спадщина Піфагора" →‎ Спадщина Піфагора
 42. Підвищення продуктивності ПК →‎ Підвищення продуктивносты ПК →‎ Підвищення продуктивності комп'ютера. СтарТ
 43. Підвищення продуктивність ПК →‎ Підвищення продуктивності ПК →‎ Підвищення продуктивносты ПК
 44. Редагування та форматування в таблиці табличного процесора Excel 2007 →‎ Редагування та форматування в таблиці табличного процесора Excel 2007 43 1 →‎ Практична робота.2.43 1
 45. Робочий стіл Windows →‎ Робочий стіл Windows 3.5 →‎ Робочий стіл Windows (3. 5)
 46. Системи керування змысту →‎ Системи керування вмісту →‎ Системи управління вмісту
 47. Системи опрацювання текстів, їх класифікація та основні функції. →‎ Системи опрацювання текстів, їх класифікація та основні функції. 43 1 →‎ Уроки з Word.1.43 1
 48. Інформатика 11 →‎ Створення он-лайн презентацій →‎ Створення он-лайн презентацій за допомогою сервісу Prezi.com
 49. Стежками Збаразчинни →‎ Стежинами міста Збаража →‎ Стежками міста Збаража
 50. Стежками мыста Збаража →‎ Стежинами міста Збаража. →‎ Як додати статтю до категорії

Переглянути (попередні 50 • наступні 50) (2050100250500).