Udutu

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Поняття про Udutu

Udutu - це сервісна система, ідеально підходить для корпоративних тренерів, менеджерів людських ресурсів, розробників навчальних програм, фахівців з продажу, менеджерів та малого бізнесу. Гнучкі шаблони дозволяють користувачам легко і привабливо представляє матеріал для учнів, залучення їх взаємодії, і занурюючи їх у розгалужених сценаріїв.

123б.JPG

Підтримка всіх основних типів графічних, звукових і відео форматів автоматично оптимізований для веб-доставки. Надійні мультимедії корпоративного навчання і розвитку програми можуть бути запущений і працювати від 3 до 4 тижнів. Засоби розробки також оригінальні. ZIP файл, який інтегрується з будь-якими SCORM сумісні LMS.

514.JPG

Udutu створене для реалізації навчання в режимі онлайн, і для переміщення інструментів та інфраструктури, необхідної з області підприємство інвестиції, і в недорогих Pay-As-You-Go моделі. Веб-онлайн-навчання є одним з гарячих нових галузей цього десятиліття. Як група експертів у цій галузі, розробники хочуть принести ефективні продукти і рішення на цьому новому ринку. Метою цього проекту є те, щоб кожна людина потенційно виступала як вчитель і учень. Я як заохочення творців udutu,програма навчання використовує інструмент оцінки для учнів . Це дозволяє учням повторювати матеріали так часто, як вони хочуть. Більшості користувачів подобається простота використання без написання програмного коду.