Xmind

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

XMind

[[Файл:Про.JPG]]

Що таке XMind?

  XMind – программа, яка допоможе вам створити діаграми зв'язку або як їх ще називають - інтелектуальні карти. Програма проста, зручна, має інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Експортує документи в різні формати, будь то графічні: JPEG, GIF, PNG або текстові: Microsoft Word, PDF. Може імпортувати дані з подібних програм, наприклад FreeMind. Вміє визначати маркер, володіє потужним фільтром.[[1]]
  Упорядкувавши хід думок, можна вирішити будь-яке завдання, і наскільки складною вона б не була, мозаїка сама складеться в цілу картину. У цьому вам допоможе візуалізація ідей за допомогою ментальної карти, створеної в XMIND. За допомогою цієї програми ви зможете побудувати дерево рішень, вдумливо розглянувши яке нескладно знайти єдино вірне рішення. Також ви зможете швидко записувати лекції, замальовувати ідеї, створювати блок-схеми, проводити мозковий штурм і здійснювати багато іншого. Програмою підтримується експорт у файли офісних програм.

У XMind, ви можете працювати по створенню порядку денного своїх засідань і розкласти деталі в одній карті з ієрархічною структурою. Вся інформація на карті може бути легко відфільтрована маркером та етикетками. Під час зустрічі можна, використовуючи XMind, зробити презентацію. З повним змістом на весь екран і глядачі зможуть зосередитися на певній точці і зрозуміти всі ідеї. Між тим, Audio Notes дозволить записувати голос кожного окремого і прив'язувати до своїх власних крапок. Ваша зустріч буде більш організована відразу ж! XMind дає групам творчо і легко обмінюватися ідеями та інформацією в масштабованої візуальної карті.

Шаблон

• XMIND включає різноманітні шаблони для бізнесу, освіти та особистого використання. Після того як користувачі створили свої карти, використовуючи один з цих шаблонів, вони можуть легко адаптувати його для задоволення своїх специфічних потреб. Ідеї та пропозиції щодо розширення надаються в різні нотатки. Щоб почати, XMIND також включає в себе безліч готових планів проектів для загальної ділової активності, таких, як організація виставок, виробництво публікацій, запуск продукту і т. д. Користувачі можуть використовувати ці готові плани для навчальних цілей або в якості основи для своїх власних планів проекту. Користувачі можуть також розробити деякі особливості шаблонів для задоволення своїх вимог в роботі і зберегти їх для майбутнього використання.

Структури

• Вся інформація може бути структурована в XMIND! Тим автоматично позиціонується компанією структури, які користувачі можуть вибрати один з 6 широко використовуваних видів, включаючи вид картки, діаграми логіки, Org Chart, дерево діаграми, 2D карти і діаграми формі риб'ячий скелет. Навіть більше, якої-небудь однієї галузі в карті можуть мати різну структуру.

Розум Карта

• Mind структурна карта містить корінь в центрі, з основним галузям від якого радіально розходяться. Така структура особливо добре працює в мозкові атаки ", де користувачі можуть збирати ідеї, пов'язані з головною темою, але не потрібно аналізувати, організовувати або їх пріоритетність. P.S.: Дивись детальніше [[2]]

Головні особливості:

• Зручне створення нових нотаток на карті • Зручний інструмент для проведення мозкових штурмів • Створення таблиць • Fishbone диаграми • Підтримка Drag-and-drop • Перевірка правопису • Додавання маркерів, аудіо файлів • Зручний пошук • Друк

Остання версія - XMind 3.2.0

  XMind 3.2.0 - безкоштовна програма, яка дозволяє перетворити хід думок у графічний вигляд. Іншими словами, створювати так звані інтелект карти або "карти пам'яті", в яких вся інформація зручно і наочно представлена у вигляді таблиць, діаграм, зв'язків. 

Досить двічі клікнути на будь-якому місці карти, щоб створити і відредагувати замітку. Ви вільно можете перетягувати ваші нотатки з одного місця в інше, міняти між ними зв'язки. Додавайте аудіо нотатки, маркери, ярлики, посилання, фото і картинки, імпортуйте карти з FreeMind і MindManager.

  XMind - відмінне рішення для проведення мозкових штурмів

Отриманий результат можна зберігати в HTML, PNG, JPEG.

  Від платної версії XMind відрізняється тим, що немає автозбереження, режиму презентації, подання інформації у формі діаграми Ганта, не такий сильний захист даних і немає можливості експорту в PDF, Word, PowerPoint, MindManager і Freemind. Але за великим рахунком майже всі ці можливості не потрібні для домашнього користувача.[[3]]

Зображення, виконане за допомогою XMind Прол.JPG

Використанні джерела

[[4]] [[5]] [[6]]