Відеоблог

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

Відеоблог

Загальні відомості

Є декілька визначень відеоблога, зокрема, Відеоблог – це блог, основний зміст якого представлено у вигляді відеофайлів. Відеоблог - це зручний спосіб розміщення відео в інтернеті.

Використання відеоблогів

Відеоблоги використовуються зараз дуже часто.Нам представлена велика можливість користуватися відеоблогами за рахунок швидкого розвитку сучасної техніки. У світі створено понад два мільйони відеоблогів. Все частішим стало використання відеоблогів. Відеоблоги використовуються не лише на підприємствах, туристечних агенціях, рекламних агенціях, але й в повсякденому житті. Використання відеоблогів дає зупинити найкращі моменти у вашому життя.

Українські відеоблоги

Зараз створено сайт Vlogger.org.ua - на якому можна розміщувати відеоблоги. На цьому сайті допускаються відеоблоги в яких буде розміщуватися тільки те відео, яке несе пізнавальну мету, тобто той контент, який справді видасться корисним його відвідувачам. І можете не сумніватись, це не єдина функція, яку буде мати новий проект. Про новинки ви завжди зможете дізнатись з новин блогу. Тематика сайту досить широка та пізнавальна - від науки, музики, новин аж до дизайну і гумору. Тому цей сайт буде цікавий всій аудиторії, яка зацікавлена у пізнавальному відео, а не у звичайних нісенітницях.

Приклади відеоблогів

Sfse.JPG

Використані джерела

http://www.newsland.ru/Page/show/id/39/

http://uk.wikipedia.org/