Обговорення:Портфоліо з теми: "Математичне моделювання" (алгебра 9 клас)

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Версія від 22:53, 3 грудня 2014, створена Lobur im (обговореннявнесок) (Ідеї для покращення)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Запрошую до оцінювання мого портфоліо --grytsyk_ii 07:59, 3 грудня 2014 (UTC)

Білий опонент --budna_nv 08:24, 3 грудня 2014 (UTC)

Чорний опонент --lobur_im 08:53, 3 грудня 2014 (UTC)

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Назва проекту підібрана вдало. Вона є оригінальною і вчитель може зацікавити учнів до вивчення навчального матеріалу. Автор проекту ставить перед собою завдання розвивати навички мислення вищих рівнів одночасно з глибоким вивченням навчального матеріалу. Основні запитання заохочують учнів до застосування навичок мислення вищих рівнів, допомагають їм повністю розуміти основні поняття предмету та надають структурованості та організованості фактичним даним. Вдало сформульовані ключове та тематичні запитання проекту, які вимагають від учнів глибокого розуміння змістових запитань з навчальної теми. Діяльність учнів описана чітко. --budna_nv 14:55, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Друге тематичне питання можна трішки змінити для кращого розкриття навчальної теми. Діяльність учнів потрібно структурувати, розписати по тижнях. --lobur_im 17:52, 3 грудня 2014 (UTC)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Автор пропонує інструменти для оцінювання навчальних потреб учнів, оцінювання знань учнів протягом проекту, а також матеріали для самооцінювання. --budna_nv 14:58, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

В описі оцінювання варто описати як вчитель буде оцінювати учнівські блоги, про які автор згадує в графіку оцінювання. --lobur_im 17:57, 3 грудня 2014 (UTC)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Як приклад учнівської роботи автор пропонує публікацію, яку створюють учні після завершення проекту, в якій діляться результатами дослідження групи. --budna_nv 15:00, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

В описі діяльності приклад учнівської роботи подано як результат роботи учнів, а не як зразок поданий вчителем. Я вважаю варто це виправити. --lobur_im 18:03, 3 грудня 2014 (UTC)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Автор пропонує критерії оцінювання створеного буклету, за якими учні, проаналізувавши виконану роботу за цими критеріями, можуть самостійно виставити собі набрані бали. --budna_nv 15:04, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

--lobur_im 20:53, 3 грудня 2014 (UTC)

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Не подано жодних документів фасилітації. Варто створити наприклад шаблон публікації, який допоможе учням у створенні їхнього буклету. --lobur_im 18:05, 3 грудня 2014 (UTC)

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Авто вдало підібрав завдання для дослідження кожною групою, на які попередньо поділив клас. --budna_nv 15:06, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Завдання проекту для кожної групи можна описати у вступній презентації. Також варто створити документ з інструкцією зі створення публікації, на випадок якщо хтось з учнів не впорається з цим самостійно. --lobur_im 18:12, 3 грудня 2014 (UTC)

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

На Вікі сторінці портфоліо варто поредагувати текст у розділах "Оцінювання" та "Діяльність"(Розділити на абзаци) --lobur_im 18:14, 3 грудня 2014 (UTC)

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ