Відмінності між версіями «Обговорення:Портфоліо проекту з теми "Комбінації геометричних тіл", (геометрія, 11 клас)»

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук
(Вдалі моменти)
(Вдалі моменти)
Рядок 15: Рядок 15:
  
 
==Вдалі моменти==
 
==Вдалі моменти==
Проект починається із визначення потреб за таблицею "ЗХД". Також вдалим оцінюванням є: самостійне оцінювання учнів своїх досліджень за формою, розв'язування задач, які спрямовують учнів на результат дослідження.
+
Проект починається із визначення потреб за таблицею "ЗХД". Також вдалим оцінюванням є: самостійне оцінювання учнів своїх досліджень за формою, розв'язування задач, які спрямовують учнів на результат дослідження.--[[Користувач:Slotylyak go|slotylyak_go]] 22:22, 3 грудня 2014 (UTC)
  
 
==Ідеї для покращення==
 
==Ідеї для покращення==

Версія за 01:22, 4 грудня 2014

Запрошую до оцінювання мого портфоліо--pochynok_nv 07:59, 3 грудня 2014 (UTC)

Білий опонент --slotylyak_go 08:25, 3 грудня 2014 (UTC)

Чорний опонент Бігальська Уляна

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Доцільно підібране ключове запитання. Воно привертає учнів своє оригінальністю і цікавістю, щоб працювати в цьому проекті.В змістових питання розкрито суть матеріалу, який потрібно вивчити. Прочитавши питання ми можемо зрозуміти що саме будуть вивчати учні. Стислий опис проекту написаний зрозуміло чітко і лаконічно. Діяльність учнів розписана по етапах, на кожному етапі вказано що повинен робити вчитель і учні.

Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Проект починається із визначення потреб за таблицею "ЗХД". Також вдалим оцінюванням є: самостійне оцінювання учнів своїх досліджень за формою, розв'язування задач, які спрямовують учнів на результат дослідження.--slotylyak_go 22:22, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Прикладом учнівської роботи є створення блогу, який характеризує діяльність учня на кожному з етапів. В блогах ми можемо звертати увагу учнів до їх проблем у коментарях.--slotylyak_go 22:21, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Методи оцінювання учнівської роботи обрані вдало, оскільки поєднуються їх різні види.--slotylyak_go 22:21, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Гарною ідеєю проекту є запропонувати учням буклет із основними теоретичними відомостями про метод проектів. Ця публікація спрямує учнів на натхненну працю із зацікавленням.--slotylyak_go 22:21, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

У проекті гарно визначаються потреби учнів за допомогою таблиці "ЗХД", в якій питання поставлено чітко і по темі. Також варто відмітити, що гарно проведена диференціація навчання,за рахунок якої всі учні виконують завдання відносно своїх вмінь.--slotylyak_go 22:21, 3 грудня 2014 (UTC)

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ