Відмінності між версіями «Форми і способи подання повідомлень. Кодування повідомлень. Носії повідомлень. Одиниці вимірювання ємності запам'ятовуючих пристроїв.»

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 9: Рядок 9:
 
Повідомлення, кодування, біт, байт.  
 
Повідомлення, кодування, біт, байт.  
 
==='''Хід уроку'''===
 
==='''Хід уроку'''===
1. Організаційний етап. Актуалізація опорних знань.
+
===='''Організаційний етап. Актуалізація опорних знань.'''====
Самостійнаробота
+
'''Самостійнаробота'''
1. Наведіть приклади різних видів інформації:
+
1. Наведіть приклади різних видів інформації:
Вид інформації Приклади
+
 
Числова цифра, число, вираз, таблиця
 
 
 
 
 
 
2. Що може виступати в якості джерел та споживачів інформації? На¬ведіть приклади.
 
2. Що може виступати в якості джерел та споживачів інформації? На¬ведіть приклади.
 
Джерело інформації: люди, тварини... Споживач інформації: люди, тварини...
 
Джерело інформації: люди, тварини... Споживач інформації: люди, тварини...
 
3. Якої властивості не мають наведені повідомлення в зазначених ситуаціях?
 
3. Якої властивості не мають наведені повідомлення в зазначених ситуаціях?
 +
 +
 +
4. Які ви знаєте інформаційні процеси, в чому полягає їхня суть?
 +
5. Заповніть таблицю.
 +
===='''Оголошення теми, мети і завдань уроку.'''====
 +
===='''Вивчення нового матеріалу.'''====
 +
 +
  
 
[[категорія:інформатика]]
 
[[категорія:інформатика]]
 
[[Категорія:Інформація Конспекти уроків]]
 
[[Категорія:Інформація Конспекти уроків]]

Версія за 01:41, 23 листопада 2010

Тема:Форми і способи подання повідомлень. Кодування повідомлень. Носії повідомлень. Одиниці вимірювання ємності запам'ятовуючих пристроїв.

Мета: Розглянути форми і способи подання повідомлень, методи кодування різних видів інформації. Ввести поняття про сучасні засоби зберігання й опрацювання повідомлень. Розвивати інформаційну культуру учнів.

Базові поняття й терміни: Повідомлення, кодування, біт, байт.

Хід уроку

Організаційний етап. Актуалізація опорних знань.

Самостійнаробота 1. Наведіть приклади різних видів інформації:

2. Що може виступати в якості джерел та споживачів інформації? На¬ведіть приклади. Джерело інформації: люди, тварини... Споживач інформації: люди, тварини... 3. Якої властивості не мають наведені повідомлення в зазначених ситуаціях?


4. Які ви знаєте інформаційні процеси, в чому полягає їхня суть? 5. Заповніть таблицю.

Оголошення теми, мети і завдань уроку.

Вивчення нового матеріалу.