ICQ

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Версія від 14:34, 6 лютого 2014, створена Kapitanets io (обговореннявнесок) (Клієнт ICQ під Windows)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Що таке ICQ?

Лодка.jpg
У листопаді 1996 року відбулася справді революційна подія: була випущена перша версія програми для прямого міжпризначеного для користувача загальнонія в мережі Інтернет, що отримала назву ICQ, що легко запам'ятовується (читається "аї сі кью").
Перша версія програми вийшла в листопаді 1996 року. У червні 1998 AOL придбала активи Mirabilis, основним з яких був ICQ, але ця служба не стала рентабельною. У квітні 2010 року російський фонд Digital Sky Technologies (DST, пізніше перейменований на Mail.ru Group) купив сервіс ICQ у компанії AOL за $187,5 млн. В українському комп'ютерному сленгу ICQ називають «а́ською». Сьогодні аською користуються близько 33 млн користувачів в усьому світі, особливо розповсюджена в Україні, Білорусі, Молдові, Болгарії, Литві, Латвії, Німеччині, Росії, Чехії Казахстані, Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Азербайджані.

Петя.jpg
Логотип ICQ
ICQ – I seek you (Я шукаю тебе) – програма для спілкування в режимі реального часу, розроблена компанією Мірабіліс (Mirabilis LTD).ICQ і її логотип — досить відомий і впізнаваний бренд. Логотип представляє з себе стилізоване зображення квітки ромашки з диском жовтого кольору і вісьмома пелюстками, сім з яких пофарбовані в зелений колір, а один — у червоний. Це зображення використовується не тільки в якості логотипу служби, але і в інтерфейсі офіційного клієнта для візуалізації процесу підключення клієнта до сервера, а також як ідеограма статусів присутності. Програма інформує про той, хто із списку контактів зараз знаходиться в режимі on-line і дозволяє обмінюватися з ними повідомленнями, файлами, посилати їм Веб-сервера-посилання, грати в онлайн-игры.
Кожен користувач ICQ має свій особистий номер, який можна поміщати на візитних картках і інших ділових паперах, - адже прямі контакти набагато ефективніші, ніж тривале листування (навіть і по електронній пошті).

ICQ робот, що це таке і для чого він???

ICQ-робот (скорочено «бот») - це комп'ютерна програма, що працює в мережі ICQ і виконує відповідні завдання по команді користувача.Простіше кажучи, бот - це щось на зразок автовідповідача, який у відповідь на команду користувача виводить відповідне повідомлення, наприклад: прогноз погоди, програму телепередач, анекдоти і тому подібне.
Щоб отримати від бота потрібну вам інформацію, ви вводите відповідну команду, і бот відповідає вам відповідним чином. Робота з ботом ведеться через будь-який стандартний або альтернативний ICQ-клієнт, аналогічно тому, як ви переписуєтеся зі своїм співбесідником.ICQ є централізованою службою миттєвого обміну повідомленнями, що використовує протокол OSCAR. Користувач служби працює з програмою-клієнтом (т. н. месенджер), запущеної на пристрої, з'єднаному з мережею Інтернет. Месенджер підключається до сервера. Через сервер здійснюється пошук і зв'язок з іншими клієнтами, а обмін службовими даними, повідомленнями між користувачами може здійснюватися як через сервер так і без його участі. Як і в більшості потужних мережевих систем, що обслуговують величезну кількість клієнтських запитів, цей сервер не єдиний і деякі з них є кластерами серверів. Служба є комерційною, але її використання безкоштовно. Управляє службою ICQ Inc. З моменту створення служба належала її розробнику, компанії Mirabilis, в 1998 році вона була продана американській компанії AOL, а в квітні 2010 року — російському інвестиційному фонду Digital Sky Technologies (DST). Крім самого забезпечення функціонування служби, ICQ Inc. розробляє програми-клієнти і підтримує допоміжний веб-портал. За роки існування ICQ випустила безліч клієнтів і зазнала безліч змін. За приблизними оцінками, службою активно користується близько 15 мільйонів чоловік, а зареєстрованих облікових записів — близько 400 мільйонів. Деякі компанії в списках контактів на офіційних сайтах вказують номери UIN. ICQ часто використовується службами техпідтримки для миттєвої допомоги.
Переваги системи ICQ-робот.
В даний час в Інтернеті з'явилися немало подібних сервісів, які у багатьох випадках бувають дуже корисні, а деколи навіть незамінні. Наприклад, якщо у вас немає можливості використовувати веб-сайти для отримання інформації, а є доступ тільки до ICQ, що ж робити? Як дізнатися, скажімо, той же курс валют? Ось тут і допоможе вам ICQ-бот, який за вас збере всю потрібну інформацію і надасть її вам в потрібному вигляді, причому зробить він це за лічені секунди! Чи не так, зручно? Але і це не все, ще одна особливість - це «все в одному», а саме - навіщо ходити по різних сайтах, сервісах і інших ресурсах, втрачаючи дорогоцінний трафік, якщо набагато простіше звернутися до тієї ж ICQ і отримати все необхідне, наприклад навіть користуючись мобільним телефоном!
Недоліки програми ICQ-робот.
Єдиний недолік - обмежений потік інформації, наприклад відсутність картинок, звуку і інших динамічних елементів, до яких ви, можливо, вже звикли в Інтернеті. Але враховуючи величезний ряд можливостей, пропонованих даним сервісом, думаємо, дана система мало чим замінить себе, та і врешті-решт Веб-сервер зі всіма його перевагами завжди у вас є, а ось діставати від вашого скромного ICQ-клиента стільки можливостей, майже порівнянних з Веб-сервером, було б дуже корисно!

Клієнт ICQ під Windows

ICQ 6 - нова версія "рідного" Інтернет-пейджера, вимагає багато системних ресурсів.
Rambler-ICQ - російська локалізація (переклад) офіційної програми, інтегровані різні сервіси популярного порталу Rambler.
Bigmir)net ICQ - українська локалізація офіційного додатку, яка об'єднала функції ICQ з найбільш затребуваними сервісами порталу Bigmir.net.
Miranda IM - альтернативний Інтернет - месенджер, відрізняється високою швидкодією, підтримкою плагінів і можливістю роботи в різних IM мережах.
QIP - легкий російська альтернативний клієнт, володіє додатковими функціями високим швидкодією.
QIP Infium - нова версія "народного " клієнта. Тепер він став мультипротокольним.

Власниками служби з моменту її появи розробляється і надається користувачам безкоштовна комп'ютерна програма-клієнт. В наш час[Коли?] вона представлена ​​в двох версіях: ICQ Lite і ICQ 7.0 (для Росії програма ICQ 7.0 має кастомізацію від компаній Rambler і Яндекс) У графічному інтерфейсі клієнта присутня банерна реклама, вихідний код програми закритий. Спочатку програма для користування ICQ була створена компанією Mirabilis. Вона називалася ICQ, і таку ж назву (за винятком Compad) носили всі наступні офіційні клієнти. Назва офіційного клієнта завжди починається з «ICQ» (окрім невдалого проектуCompad). Пізні клієнти надають додаткові функції під загальною назвою ICQ Xtraz, такі як: ігри, відправка SMS, IP-телефонія, відеоконференція, мультічат і багато інших. Також існують локалізовані версії клієнтів, підтримку яких здійснюють локальні IT-компанії. Ці клієнти зазвичай мають відмінне від базового назву, до якого входить ім'я відповідної компанії. Компанія зазвичай надає актуальні для країни рекламні банери, дозволяє зв'язати обліковий запис служби зі своїми службами (наприклад, поштового).

Реєстрація ICQ

Реєстрація ICQ на Rambler При реєстрації E-Mail на Rambler в подарунок Ви отримаєте номер ICQ (UIN). Процедура проходження реєстрації аналогічна описаної вище. Реєстрація нового користувача. Поля відмічені * для заповнення обов'язкові!

  • Логін: - Ваше "ім'я" на Rambler (Нік). Воно повинно бути не більше 20 символів і складатися тільки з букв латинського алфавіту, цифр або їх поєднання.
  • Ваше Ім'я та Прізвище: - Вкажіть або даний Ім'я та Прізвище, або придумайте собі псевдонім, які Rambler буде використовувати для звернення до Вас при кожній авторизації на сайті.

Далі натискаєте "Продовжити". У випадку, якщо логін, який Ви вибрали вже використовується або в ньому використані неприпустимі символи, завантажиться сторінка з повідомленням про це та пропозицією вибрати інший логін або із запропонованих нижче. Після введення невикористаного логіна завантажиться сторінка з наступними полями: Реєстрація користувача "Ваш логін" на Rambler

  • Пароль: - Ваш пароль до E-Mail, повинен бути не менше 6-и, але не більше 8-и символів (для jimm).
  • Повторити пароль: - Повторіть ваш пароль для підтвердження правильності його введення.

Якщо Ви забудете пароль.

  • Запитання: - Виберіть один з восьми запропонованих Вам питань. У процесі відновлення пароля тільки після відповіді на нього, Вам буде висланий новий пароль.
  • Ваш відповідь: - Введіть Вашу відповідь на обраний Вами питання і запам'ятайте його.

Контактний E-Mail: - Вкажіть Вашу адресу електронної пошти, надалі він буде використовуватися в процесі відновлення забутого пароля і на нього буде висланий новий пароль. Якщо у Вас ще немає E-Mail можете, поки, залишити це поле порожнім і (обов'язково!) Заповнити його після закінчення реєстрації. Rambler ICQ.

  • Номер ICQ: - Нижче буде відзначений пункт "Отримати новий номер." залиште його без зміни, якщо хочете отримати номер ICQ прямо зараз.

Нік: - У цьому полі буде вказано Ваше "ім'я" на Rambler, можете залишити його без змін або вказати окремий Нік для свого номера ICQ.
Якщо Ви бажаєте опублікувати свої дані в каталозі ICQ відзначте пункт "Опублікувати Ім'я, Прізвище, стать і день народження в каталозі ICQ" Якщо Ви цього не хочете, нічого відзначати не треба і далі можете не заповнювати. Також ви можете відкласти одержання номера ICQ відзначивши пункт: "Не зараз .." і зробити це в будь-який час, коли Вам це буде зручно, зайшовши у свої особисті дані.Листування в ICQ не є особистим (конфіденційної) у буквальному значенні цього слова, навіть попри те, що активних співбесідників, як правило, двоє. Відповідно до правил користування сервісом, всі права на передану в рамках сервісу інформацію передаються AOL Inc., У тому числі права на публікацію і поширення на свій розсуд. Факт використання сервісу означає прийняття користувачем цих умов. З визнанням правил користування (acceptable use policy) користувач передає ICQ Inc. всі авторські права на дані, які він опублікував в рамках служби ICQ. Правила користування від 7 червня 2000 ріку свідчать[1]:
Додаткова інформація
День народження: - Введіть день, виберіть місяць, введіть рік (можете не вказувати) Ваша стать: - Відзначте потрібний.
Зніміть галочку з пункту "Отримувати новини від Rambler" якщо в подальшому Ви плануєте використовувати, отриманий Вами E-Mail і реклама від Rambler Вам не потрібна.

  • Контрольне число: - У це поле введіть шестизначне число з картинки внизу для захисту від автореєстрації.

Для завершення реєстрації натисніть на "Зареєструвати Ім'я"
Після завантаження нової сторінки Ви побачите повідомлення про успішну реєстрацію на Rambler і Ваш новий номер ICQ. Пароль до Вашого номером ICQ буде такою ж, як і у Вашого E-Mail і він буде до нього "прив'язаний".http://uasol.com.ua/index.php?aid=361
http://www.google.com.ua/#hl=ru&cr=countryUA&biw=1198&bih=575&tbs=ctr%3AcountryUA&q=ICQ+%E2%80%93+I+seek+you+%28%D0%AF+%D1%88%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%8E+%D1%82%D0%B5%D0%B1%D0%B5%29+%E2%80%93+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0+%D0%B4%D0%BB%D1%8F+%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F+%D0%B2+%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%BC%D1%96+%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%83%2C+%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0+%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%94%D1%8E+%D0%9C%D1%96%D1%80%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%81+%28Mirabilis+LTD%29.+%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0+%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D1%83%D1%94+%D0%BF%D1%80%D0%BE+%D1%82%D0%BE%D0%B9%2C+%D1%85%D1%82%D0%BE+%D1%96%D0%B7+%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83+%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D1%96%D0%B2+%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7+%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F+%D0%B2+%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%BC%D1%96+on-line+%D1%96+%D0%B4%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D1%94+%D0%BE%D0%B1%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8F+%D0%B7+%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B8%2C+%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8%2C+%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B8+%D1%97%D0%BC+%D0%92%D0%B5%D0%B1-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%2C+%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8+%D0%B2+%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D1%8B.&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=bdaae9e3a22abc12
http://smartua.org/icq/index.php?act=reg