Відмінності між версіями «PBworks (prev PBwiki)»

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 45: Рядок 45:
 
І. Для створення сторінки необхідно натиснути «создать страницу»:  
 
І. Для створення сторінки необхідно натиснути «создать страницу»:  
 
1.В правому верхньому куті робочої області побачимо посилання для створення сторінки. Натиснемо на нього.
 
1.В правому верхньому куті робочої області побачимо посилання для створення сторінки. Натиснемо на нього.
 
 
[[ Файл: 1 слайд.jpg ]]
 
[[ Файл: 1 слайд.jpg ]]
  
Рядок 53: Рядок 52:
 
Створення сторінки в менеджері сторінок і файлів.
 
Створення сторінки в менеджері сторінок і файлів.
 
1.При перегляді сторінок і файлів менеджера, натискаємо кнопку «Создать»
 
1.При перегляді сторінок і файлів менеджера, натискаємо кнопку «Создать»
 
+
[[Файл: ]]
  
 
2.Вибираємо «создать рабочую область страницы»
 
2.Вибираємо «создать рабочую область страницы»

Версія за 00:20, 17 грудня 2010

PBworks (ранее PBWiki ) є комерційною системою редагування в режимі реального часу (RTCE) , створена Девідом Еженедельний, з Раміт Сетхі і Натан Шмидт . Яка базується в Сан-Матео , Каліфорнія , в початкова назва компанії походить від віри, що «рішити вики так само просто, як зробити з арахісового масла бутерброд». Компанія працює на Freemium основі, с базовими функціями, та пропонує проведення вільних та більш складних функцій на платній основі.


PBworks (prev PBwiki)

Сайт був офіційно відкритий в червні 2005 року, і протягом 48 годин було створено більш як 1000 вікі. Сьогодні він містить більше 100000 вікі, 6910 тисяч сторінок контенту користувачів та і 3,43 млн користувачів. PBworks використовує програмне забезпечення побудоване на Debian та розміщене на всі Linux кластер. Она добавила, WYSIWYG редагування на початку 2007 року, та обмеження HTML джерела редагування в 2008 році. З 2009 року, енциклопедія повністю побудована на HTML, і оригінальна мова розмітки вікі більше не підтримується. Користувачі можуть створювати вільні основні робочі вікі, або ж перейти на премію в плані доступу до додаткових функцій. Робочі області можуть бути державними або приватними (для перегляду тільки тими, хто був запрошений приєднатися до робочої області). Історично склалося так, що PBworks була простішою і легшою в користуванні, проте компанія працювала над добавленням функціональності. Тому на початку 2008 року компанія запустила PBworks 2.0, покращена версія в новій структурі, покращена безпека і більш легко налаштовуються кольорові схеми. Осінню 2008 року , PBworks додано навігаційну систему керування документами реліз. Навесні 2009 року PBworks's додано вибрані сторінки для селективного повідомлення, бокову панель робочої області, навігатор та простий механізм обміну посиланнями з іншими. На початку 2009 року PBworks такожє почав Mobile Edition. Багато бізнес корпорацій використовують PBworks створюючи приватні віки для співробітників, одним з прикладів може слугувати СNN, яка перейшла на Pbworks як на систему управління документами, щоб зменшити затрати на ІТ. 28 квітня 2009 року, PBWiki змінила свою назву на PBworks (в той же час відбувся запуск нових правових Edition).

Коротко про роботу Pbworks

Що таке робоча область?

Робоча область являє собою набір файлів і сторінок, які зберігаються на під область Pbworks. Коли користувач реєструється в службі і створює свою власну робочу область, він створює новий субдомен PBworks com. Наприклад, якщо назвати своє робоче місце "boxspace" розміщення робочого простору буде:

http:// boxspace. pbworks.com Це універсальний дім для робочого простору, і цю зсилку можна використовувати для доступу до робочої області з будь-яким веб - браузером

Хто отримує доступ до робочої області?

Не дивлячись на те, що користувач використовує видавництво служби PBworks , він повністю контролює те, хто може отримати доступ до його даних. Коли він зареєструється в робочому просторі ,і буде отримувати листи , то необхідно натиснути кнопку, щоб налаштувати його. На цьому етапі можна встановити обмеження , хто може переглядати робоче місце і хто може редагувати робочий простір. Оформити робочу область для перегляду тільки тими , хто запрошений, або щоб дані користувача були цілком приватні. Якщо вирішено зробити робочий простір приватним, тоді необхідно добавляти користувачів за їх індивідуальними адресами електронної пошти, і призначити їм доступ до робочого місця.

Адміністратор – робочий простір може бачити, редагувати та змінювати все , що розміщено на робочому просторі, і має доступ до налаштувань робочого простору. Адміністратор робочої області не має доступу до налаштувань мережі користувачів, які створюючи робочі області в мережі, автоматично добавляються в якості адміністраторів робочого простору рівня. Проте, це тільки дає їм прямий доступ до інформації і вони можуть добавляти користувачів.

Редактор – має доступ до робочої області в якості адміністратора, якщо він не має доступу до налаштувань робочого простору. Редактори робочого простору не можуть добавляти нових користувачів в робочу область або змінювати параметри безпеки робочого простору (або будь-які інші налаштування). Вони можуть добавляти і видаляти вміст робочого простору.

Дописувач – має доступ до робочої області в якості редактора, за виключенням того, що він не може видаляти жодної інформації з робочої області. Дописувач може тільки добавляти нові сторінки та файли в робочу область.

Читачі – можуть тільки переглядати контент в робочій області і скачувати завантажені файли. Вони не можуть завантажити нові файли і змінювати будь-які файли в робочій області.


Переваги використання PBworks

Переваги використання PBworks:

•Спрошення безпеки Загальні диски, як правило , доступні тільки в офісі або через з’єднання VPN. При роботі із зовнішніми клієнтами, це може спричинити тривалі затримки в наданні їм доступу. PBworks знаходиться за межами брандмауэра, і використовує свою власну систему аутентифікації, яку завжди можна редагувати та контролювати.

•Скорочення електронної пошти Відправлення документів 10-м людям створює 10 різних копій документа і може призвести до плутанини. Створити сторінку на PBworks легко і хто-небудь, з правом доступу і веб-браузер може редагувати його, підтримуючи самі дата копії в одному місці, що зменшує ймовірність плутанини в групі.

•Отримання повідомлень про зміни PBworks має систему повідомлень, які повідомляють користувачів, електронною поштою, про зміну робочих сторінок.

Сторінку на PBworks можна створити декількома способами. Користувач може створювати стільки сторінок, скільки йому потрібно для створення робочого простору. І. Для створення сторінки необхідно натиснути «создать страницу»: 1.В правому верхньому куті робочої області побачимо посилання для створення сторінки. Натиснемо на нього. 1 слайд.jpg

2.Побачимо форму , яка дозволяє ввести назву нової сторінки і вибрати шаблон. Зробивши необхідний вибір натискаємо «создать страницу». 2слайд.jpg

Створення сторінки в менеджері сторінок і файлів. 1.При перегляді сторінок і файлів менеджера, натискаємо кнопку «Создать» [[Файл: ]]

2.Вибираємо «создать рабочую область страницы» 3.Вводимо назву сторінки і робимо відповідний вибір. Натискаємо кнопку «Создать страницу». ІІІ Створення стрінок в режимі редагування 1.В режимі редагування вводячи ім’я нової сторінки ми хочемо створити і вибрати текст нової сторінки

2.Натискаємо кнопку «Добавить ссылку» в панелі інструментів редактора

3.З’явиться меню з посиланням типу «PBworks сторінки», і стрінки встановленої в положенні «Новая страница». Назва сторінки теж вже встановлена із назвою сторінки, яку ми хочемо створити. Натискаємо ОК. 4.Зберігаємо сторінку Таким чином створювати нові робочі сторінки та області на PBworks легко і все, що нам потрібно це діючий адрес електронної пошти


http://pbworks.com/content/supportcenterНазва посилання