PBworks (prev PBwiki)

Матеріал з Фізмат Вікіпедії
Перейти до: навігація, пошук

PBworks (ранее PBWiki ) є комерційною системою редагування в режимі реального часу (RTCE) , створена Девідом Еженедельний, з Раміт Сетхі і Натан Шмидт . Яка базується в Сан-Матео , Каліфорнія , в початкова назва компанії походить від віри, що «рішити вики так само просто, як зробити з арахісового масла бутерброд». Компанія працює на Freemium основі, с базовими функціями, та пропонує проведення вільних та більш складних функцій на платній основі.


PBworks (prev PBwiki)

Сайт був офіційно відкритий в червні 2005 року, і протягом 48 годин було створено більш як 1000 вікі. Сьогодні він містить більше 100000 вікі, 6910 тисяч сторінок контенту користувачів та і 3,43 млн користувачів.

PBworks  використовує програмне забезпечення побудоване на  Debian та розміщене на всі  Linux кластер.  Она добавила, WYSIWYG редагування на початку 2007 року, та обмеження HTML  джерела редагування в 2008 році.   З 2009 року, енциклопедія повністю побудована на HTML, і оригінальна мова розмітки вікі більше не підтримується. 
Користувачі можуть створювати вільні основні робочі вікі, або ж перейти на премію в плані доступу до додаткових функцій. Робочі області можуть бути державними або приватними (для перегляду тільки тими, хто був запрошений приєднатися до робочої області).
Історично склалося так, що  PBworks була простішою і легшою в користуванні, проте компанія працювала над добавленням функціональності. Тому на початку 2008 року компанія запустила  PBworks 2.0, покращена версія в новій структурі, покращена безпека і більш легко налаштовуються кольорові схеми. Осінню 2008 року , PBworks  додано навігаційну систему керування документами реліз. Навесні 2009 року PBworks's додано вибрані сторінки для селективного повідомлення, бокову панель робочої області, навігатор та простий механізм обміну посиланнями з іншими. На початку 2009 року PBworks такожє почав Mobile Edition. 

Багато бізнес корпорацій використовують PBworks створюючи приватні віки для співробітників, одним з прикладів може слугувати СNN, яка перейшла на Pbworks як на систему управління документами, щоб зменшити затрати на ІТ. 28 квітня 2009 року, PBWiki змінила свою назву на PBworks (в той же час відбувся запуск нових правових Edition).

Коротко про роботу Pbworks

Що таке робоча область?

Робоча область являє собою набір файлів і сторінок, які зберігаються на під область Pbworks. Коли користувач реєструється в службі і створює свою власну робочу область, він створює новий субдомен PBworks com. Наприклад, якщо назвати своє робоче місце "boxspace" розміщення робочого простору буде:

http:// boxspace. pbworks.com
Це універсальний дім для робочого простору, і цю зсилку можна використовувати для доступу до робочої області з будь-яким веб - браузером .

Хто отримує доступ до робочої області?

Не дивлячись на те, що користувач використовує видавництво служби PBworks , він повністю контролює те, хто може отримати доступ до його даних. Коли він зареєструється в робочому просторі ,і буде отримувати листи , то необхідно натиснути кнопку, щоб налаштувати його. На цьому етапі можна встановити обмеження , хто може переглядати робоче місце і хто може редагувати робочий простір. Оформити робочу область для перегляду тільки тими , хто запрошений, або щоб дані користувача були цілком приватні. Якщо вирішено зробити робочий простір приватним, тоді необхідно добавляти користувачів за їх індивідуальними адресами електронної пошти, і призначити їм доступ до робочого місця.

jhjh

jhgjhj